Tomos Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

APN 6 Ler gas i primanje gasa

3 posters

Go down

APN 6 Ler gas i primanje gasa Empty APN 6 Ler gas i primanje gasa

Postaj by vulereds1 uto svi 25, 2010 12:41 am

Dobar dan! Evo ovako imam tomos apn 6. Na masini je bilo sve orginal do prije tjedan da na kada sam dao izbusiti cilindar na 42mm i klip stavit 42 sa vecom tj. jacom radilicom. Promjenjeni su svi lezaji, semeninzi...i istalo i samo je karburator polovni stavljen gore s novim plovkom, igla na karburatoru je na 1 zubu e sad kad sam ga prvi put nakon sklapanja upalio primo je gas i radio ko novi. Kad sam ugasio i nakon pol sata opet htio upalit on teze pali (3-4kurblanja) i teze prima gas onako dam gas(na mijestu u leru) a on nema da ode odma "aannnnn" vec onak aaaaaaaaaaaaaaann treba mu dosta da primi gas palenje i platine su nastelovane samo sad nzm dal je problem u dizini,karburatoru il pak bi trebo provjerit i palenje???sta vi mislite HVALA!! Very Happy

vulereds1
Pocetnik

Broj postova : 1
Location : Beli manstir
Registration date : 25.05.2010

[Vrh] Go down

APN 6 Ler gas i primanje gasa Empty Re: APN 6 Ler gas i primanje gasa

Postaj by Admin pon lip 14, 2010 12:20 am

hm....ako si stavio veci klim i izbrusio cilindar bilo bi logici da mu terba veise goriva... promjeni si diznu na karbu i bit ce sve uredu jer premalo goriva dobiva zato tako radi
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 164
Age : 32
Location : Duga Resa
Registration date : 07.10.2007

https://tomos-forum.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

APN 6 Ler gas i primanje gasa Empty Re: APN 6 Ler gas i primanje gasa

Postaj by xbrzix čet kol 23, 2012 10:12 pm

jel imaš filter zraka? stavi veču diznu motoru treba viče goriva veči je cilinder i iglu na karburatoru pomakni negdje na sredinu moraš pogoditi smjesu goriva i zraka i ja sam imao isti problem al ja sam morao staviti "TAZE" (novi) karburator može biti i da je do njega cjelog

xbrzix
Pocetnik

Broj postova : 5
Location : Otok (Vinkovci)
Registration date : 23.08.2012

[Vrh] Go down

APN 6 Ler gas i primanje gasa Empty Re: APN 6 Ler gas i primanje gasa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.