Tomos Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

razgovori

3 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

razgovori Empty razgovori

Postaj by sandi1 pet tra 13, 2012 12:20 am

Sleep dosta mi je za danas odoh ja u horinzotalu laku noć Sleep
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 pet tra 13, 2012 3:30 pm

Dobar dan ima li koga? Very Happy
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty razgovori

Postaj by phonix pet tra 13, 2012 8:44 pm

Shocked
sandi1 je napisao/la:Dobar dan ima li koga? Very Happy

Ima li živih ?
Što ima ?
itd...

Za razliku od drugih sustava na ovom forumu ovdje ponešto i radi, ne znam samo idu li slike preko cheta '

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 pet tra 13, 2012 8:53 pm

ima samo sam ja tu izgleda da više nitko neposjećuje ovaj forum pa ćemo morati tražiti drugi
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix pet tra 13, 2012 8:55 pm

sandi1 je napisao/la:ima samo sam ja tu izgleda da više nitko neposjećuje ovaj forum pa ćemo morati tražiti drugi

Nagore je što mi se Admin ne javlja, a i slike mi ne idu mada sam ih uplodao


Šalje mi stalno ovu informaciju

New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.


Jedna slika mi je prošla u galeriju, uslikao sam nešto novih dijelova za apenca

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 pet tra 13, 2012 9:58 pm

I ja sam mu poslao poruku ali mi se isto nije javijo pa sam zato i napisao da ćemo morati tražiti drugi forum. Ja sam već bio krenuo tražiti drugi ali rekoh ajde da provjerim dali se netko pojavio na ovom forumu i vidim da se par prijavilo i jedino sa tobom se dopisujem. a vidiš i sam kada sam pristupijo forumu. dok god ti budeš bijo tuj budem i ja pa kada odlučiš otići možda na drugi forum javi mi pa ću onda i ja a do tada ako ti ikako budem mogao pomoći u problemu i savjetu tuj sam. Nisam baš svaki dan tuj ali navratim ali sada budem makar naveče da vidi šta ima novoga. A za tu poruku trebalo bi pričekati onda da prođe tih sedam dana pa se onda bude vidjelo dali ćeš moći postavljati vjerovatno je to neka zabrana do ograničenoga broja postova. Ja nisam probao metnuti ali budem pa ti javim rezultat.
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix pet tra 13, 2012 10:35 pm

sandi1 je napisao/la:I ja sam mu poslao poruku ali mi se isto nije javijo pa sam zato i napisao da ćemo morati tražiti drugi forum. Ja sam već bio krenuo tražiti drugi ali rekoh ajde da provjerim dali se netko pojavio na ovom forumu i vidim da se par prijavilo i jedino sa tobom se dopisujem. a vidiš i sam kada sam pristupijo forumu. dok god ti budeš bijo tuj budem i ja pa kada odlučiš otići možda na drugi forum javi mi pa ću onda i ja a do tada ako ti ikako budem mogao pomoći u problemu i savjetu tuj sam. Nisam baš svaki dan tuj ali navratim ali sada budem makar naveče da vidi šta ima novoga. A za tu poruku trebalo bi pričekati onda da prođe tih sedam dana pa se onda bude vidjelo dali ćeš moći postavljati vjerovatno je to neka zabrana do ograničenoga broja postova. Ja nisam probao metnuti ali budem pa ti javim rezultat.

Vidjeh na Njuškalu u Oldtajmerima-motori jednog krasnog Pucha kao tvoj je iz 1978. godine, tip je iz Maximira u Zagrebu i traži samo 850 kuna , a dao bi ga sigurno za 100 Eurona, moraš ga vidjeti, baš je dobar, crn , dobro sređen, a tip kaže da je i mašinu reparirao, to se isplati , ali meni je već kasno ušao sam u svoj Projekt APN 4 i izgutat ću ga do ljeta, pa na tehniči s njim po tablicu. Guš će mi biti gledati lica nadzornika na tehničkom kada više moju 4-orku, heh, he.



bicikl sa pomocnim motorom u potpunosti obnovljen saltung getriba sa kuplungom i dve brzine raritet,,,masina na novo slozena predjenih 10 km prodajem iz razloga jel ga doslovce nemam mijesta gdje za drzat
prodajem za 850kn

maximir 61
10000 Zagreb
Grad Zagreb
Tel: 095 5271444
Tel2: 095 52 71 444

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 pet tra 13, 2012 10:44 pm

Kažeš 850 budem pogledao. sigurno se bude zagledao i čudijo kako izgleda jer kada ga se sredi oda nemogu vjerovati da to godište tako izgleda.
* hvala na broju.
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix pet tra 13, 2012 10:56 pm

sandi1 je napisao/la:Kažeš 850 budem pogledao. sigurno se bude zagledao i čudijo kako izgleda jer kada ga se sredi oda nemogu vjerovati da to godište tako izgleda.
* hvala na broju.

A na njuškalu pod mopedi tip iz Čazme ima lijepog Pucha maxi traži 1500 kuna, malom modetniji četverobrzinac, kopirao sam dio oglasa;"puch je ispravan ide ko metak 4 brzine ,mjenjam za automatik tomos s papirima ili skuter do 50cm ispravan ili sa manjim kvarom (nece upalit ili slicno) sa papirima"43245 čazma
Bjelovarsko-bilogorska
Tel2: o998280773

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 pet tra 13, 2012 11:05 pm

Kada uhvatim da mogu otići uživo budem sve vidijo, kada se uvjerim uživo na licu mjesta onda znam šta sam kupijo. Hvala na informacijama Cool
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix pet tra 13, 2012 11:26 pm

sandi1 je napisao/la:Kada uhvatim da mogu otići uživo budem sve vidijo, kada se uvjerim uživo na licu mjesta onda znam šta sam kupijo. Hvala na informacijama Cool

U svakom gradu imaš majstora koji krpi Tomose, za Puch je malo teže, ali je iznimno sličan Tomosu pa ga je gotovo jednako održavaš kao i Tomosa. Kod nas u Petrinji znam dvojicu koji se bave Tomosima, dva brata Roksa baš iz Petrinje i dva brata Rodića iz Mošćenice( to ti je mjesto između Petrinje i Siska). Ovi Rodići su meni prodali Tomosa Automatika koji trenutno vozim i stari apenac iz 1979. godine koji restauriram. Na njuškalu Rodići imaju ime ROKI ili KITAUBILA imaju uvijek desetak ako ne i više Tomosa na lageru, u svakom oglasu naglašavaju da šalju poštom cijele motocikle.

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 pet tra 13, 2012 11:51 pm

Ok
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix pet tra 13, 2012 11:56 pm

sandi1 je napisao/la:Ok

Laku noć, vrijeme je za odjavu, čujemo se sutra. Sleep

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 sub tra 14, 2012 12:02 am

Laka noć svima Sleep
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 sub tra 14, 2012 1:09 pm

dobar dan svima sunce je izašlo. sunny
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix sub tra 14, 2012 3:16 pm

sandi1 je napisao/la:dobar dan svima sunce je izašlo. sunny

Bog daj, slabo sunca danas, ja sam po slaboj kiši malo vozio Tomos u Lidl i Plodine (nije mu ništa bilo) a ni meni. Pregledao rasprodaje obavio šping pa natrag kući.

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 sub tra 14, 2012 3:47 pm

kod tebe kiša Question Kod mene nema ništa jedino se sada isto sunce zašlo za oblake.
Kažeš da si bijo u lidlu dali im je ostalo još robe od motoopreme ili je već sve prošlo?
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix sub tra 14, 2012 5:38 pm

sandi1 je napisao/la:kod tebe kiša Question Kod mene nema ništa jedino se sada isto sunce zašlo za oblake.
Kažeš da si bijo u lidlu dali im je ostalo još robe od motoopreme ili je već sve prošlo?

Motooprema je prošla a sada nailazi biciklistička oprema, vidjeh siceve, pumpe....
Nekada me iznenade s ponudom, imaju kvalitetne stvari, mislim njemačke, nije kineski šrot.

Jesmo i dalje sami na forumu ?

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 sub tra 14, 2012 5:56 pm

Da sami smo nitko se drugi ne javlja.
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 sub tra 14, 2012 6:13 pm

Dosta mi je ovoga foruma nemoj se ljutiti nisam ja ljut na tebe ali ovdje nas dvojica kao da smo na nekome otoku odsječeni od svijeta odoh ja tražiti drugdje.
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix sub tra 14, 2012 6:57 pm

sandi1 je napisao/la:Dosta mi je ovoga foruma nemoj se ljutiti nisam ja ljut na tebe ali ovdje nas dvojica kao da smo na nekome otoku odsječeni od svijeta odoh ja tražiti drugdje.

Ako je negdje gušči promet, više vozača, javi i meni.

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by sandi1 ned tra 15, 2012 12:41 pm

imaš dva za sada koja sam našao.


Zadnja promjena: sandi1; sri svi 16, 2012 5:28 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix ned tra 15, 2012 1:10 pm

[Mislim da ću na prvi izvršiti prijavu i nadam se napokon ostaviti slike apn4 , staro - novo što sam napravio a ovdje ne mogu postaviti , a da ih i postavim nitko ne gleda osim tebe.
Pa do slijećeg kontakta na novom forumu TOMOS RIDERS budi pozdravljen . Pojaviti ću se pod istim imenom kao i ovdje pa ćeš prepoznati sadržaj i člana.

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix ned tra 15, 2012 1:39 pm

phonix je napisao/la:[Mislim da ću na prvi izvršiti prijavu i nadam se napokon ostaviti slike apn4 , staro - novo što sam napravio a ovdje ne mogu postaviti , a da ih i postavim nitko ne gleda osim tebe.
Pa do slijećeg kontakta na novom forumu TOMOS RIDERS budi pozdravljen . Pojaviti ću se pod istim imenom kao i ovdje pa ćeš prepoznati sadržaj i člana.

MALOPRIJE SAM POSJETIO TOMOS RIDERS FORUM IMAJU PREKO 40 GOSTIJU I PREKO 40 ČLANOVA ISTOVREMENO KONEKTIRANIH ŠTO U PREGLEDU ŠTO U RAZGOVORIMA

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by phonix ned tra 15, 2012 10:49 pm

phonix je napisao/la:
phonix je napisao/la:[Mislim da ću na prvi izvršiti prijavu i nadam se napokon ostaviti slike apn4 , staro - novo što sam napravio a ovdje ne mogu postaviti , a da ih i postavim nitko ne gleda osim tebe.
Pa do slijećeg kontakta na novom forumu TOMOS RIDERS budi pozdravljen . Pojaviti ću se pod istim imenom kao i ovdje pa ćeš prepoznati sadržaj i člana.

MALOPRIJE SAM POSJETIO TOMOS RIDERS FORUM IMAJU PREKO 40 GOSTIJU I PREKO 40 ČLANOVA ISTOVREMENO KONEKTIRANIH ŠTO U PREGLEDU ŠTO U RAZGOVORIMA

Uspio sam se prijaviti na Tomos rider forumu i objavio sam svoj projekt pod istim imenom kao i ovdje ali sa slikama.

phonix
Pocetnik

Broj postova : 23
Age : 56
Location : Petrinja
Registration date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

razgovori Empty Re: razgovori

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.