Tomos Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budjenje iz mrtvih

2 posters

Go down

Budjenje iz mrtvih Empty Budjenje iz mrtvih

Postaj by renner sub lip 16, 2012 8:24 pm

Pozdrav svim clanovima foruma. Novi sam tu tako da bi mi dobro dosla vasa pomoc. Nemam uopce iskustva sa popravkama ali znam mehanicara koji ce mi srediti motor i covjeka koji izmedju ostalog je distributer auto i moto dijelova. Znaci imam TOMOS Automatic A3 MS koji je lezao preko 10 godina i sada sam ga ja dobio. Motor nece da upali a ja imam u planu da mu uradim servis. E molio bih vas da mi kazete sta to SVE treba promjeniti i uraditi pa da bude kao nov. i ako moze tocni nazivi dijelova koje bi trebao uzeti (da znam reci ovom covjeku sto prodaje dijelove sta mi treba)

renner
Pocetnik

Broj postova : 3
Age : 34
Location : Hercegovina
Registration date : 16.06.2012

[Vrh] Go down

Budjenje iz mrtvih Empty Re: Budjenje iz mrtvih

Postaj by sandi1 sri lip 20, 2012 6:00 pm

Ako je dugo stojao najbolje bi bilo promjeniti sve ležajeve. Ako nemisliš sve ali od radilice obavezno. dihtunge sve nove znači uzmeš komplet dihtunga za A3 trgovcu to moraš točno reći da ti nebi dao od A 35 jer nepašu na A 3 uzmi i nivi kondezetor Pregledaj platine kakve su ako imaju crnu točku na sredini onda moraš uzeti i njih. Bilo bi dobro da daš izmjeriti cilindar da vidiš dali nije previše poderan ako nije uzmeš samo nove karike ako je moraš uzeti novi klip i cilindar ili daš stari probušiti na veći fi samo uzmi prvo klip i daj majstoru koji će ga bušiti da po klipu naštela zazor . Zazor između klipa i cilindra nesmije biti manji od 6 stotih to je to što ti treba.
sandi1
sandi1
Forumas

Broj postova : 104
Location : Grubišno Polje
Registration date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.